Hangon Keilahalli, Pilakisa, 09.10.2018-17.11.2018,
tilanne 15.11.2018
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 256 173 224 237 188 194 1272 48 1320 35 23
2 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko A 202 167 264 203 215 195 1246 72 1318 36 22
3 Nyman Anders HAX, Hanko C 176 143 138 223 165 268 1113 168 1281 27 21
4 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko M 162 189 268 214 189 196 1218 48 1266 33 23
5 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 212 196 164 164 196 206 1138 126 1264 26 27
6 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 136 178 182 219 153 194 1062 198 1260 27 19
7 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 258 209 159 167 175 217 1185 72 1257 30 25
8 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 161 162 155 233 204 195 1110 132 1242 21 33
9 Rautiainen Panu Destroyers, Hanko B 150 200 174 188 222 157 1091 144 1235 29 18
10 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari A 213 216 152 229 173 209 1192 42 1234 30 25
11 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 147 189 167 191 161 163 1018 210 1228 15 34
12 Holmström Guy HAX, Hanko C 148 203 179 144 217 144 1035 192 1227 23 24
13 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 171 212 193 168 127 245 1116 108 1224 20 30
 
14 Malmlund Peter HAX, Hanko A 210 199 173 220 201 189 1192 30 1222 31 20
15 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 156 159 174 169 161 169 988 234 1222 16 29
16 Tamminen Aaro KalKe-70, Lohja B 191 168 202 171 169 191 1092 126 1218 21 29
17 Määttä Santeri Patteri, Helsinki B 194 174 190 146 208 166 1078 138 1216 29 22
18 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 169 181 163 208 191 154 1066 150 1216 23 24
19 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko B 167 184 170 199 170 164 1054 162 1216 13 38
20 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 199 205 212 190 181 180 1167 48 1215 32 24
21 Grönroos Dick Strike-10, Tammisaari C 156 185 127 155 142 215 980 234 1214 18 27
22 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 177 179 220 170 210 171 1127 84 1211 28 23
23 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 168 148 156 163 167 188 990 210 1200 18 26
24 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 171 175 138 187 145 174 990 210 1200 15 32
25 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 158 147 169 208 173 148 1003 192 1195 19 27
26 Ekebom Göran HAX, Hanko B 161 180 197 218 136 179 1071 120 1191 26 22
27 Berglund Bjarne DBS, Tammisaari C 177 166 205 154 152 165 1019 168 1187 13 33
28 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 189 184 156 137 159 188 1013 174 1187 18 31
29 Westerling Hannu FP, Tammisaari C 159 186 157 178 166 184 1030 150 1180 19 28
30 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 170 170 143 201 164 155 1003 168 1171 13 32
31 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 119 174 155 170 148 170 936 234 1170 17 21
32 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki B 163 148 133 205 199 170 1018 150 1168 25 21
33 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 171 158 179 179 139 163 989 168 1157 25 19
34 Wiberg Martin DBS, Tammisaari A 201 173 160 169 216 200 1119 36 1155 29 20
35 Wickström Michael DBS, Tammisaari C 120 146 181 176 186 126 935 210 1145 11 29
36 Lindberg Tage Strike-10, Tammisaari C 167 150 181 115 137 184 934 210 1144 16 25
37 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 134 138 181 181 157 170 961 180 1141 13 31
38 Löflund Henrik DBS, Tammisaari B 182 178 172 145 180 209 1066 72 1138 27 15
39 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 172 122 184 222 141 176 1017 120 1137 20 27
40 Mannström Peter FP, Tammisaari B 159 174 175 145 183 181 1017 120 1137 16 32
41 Öberg Tommy Strike-10, Tammisaari C 146 160 171 147 164 177 965 168 1133 15 31
42 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko D 128 157 153 149 162 149 898 234 1132 12 27
43 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 148 121 128 151 202 164 914 216 1130 12 27
44 Laine Urpo Destroyers, Hanko C 122 181 188 170 139 118 918 210 1128 12 27
45 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 188 181 157 178 157 217 1078 48 1126 24 22
46 Sjöberg Rolf KalKe-70, Lohja D 162 145 136 128 130 181 882 234 1116 14 24
47 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 150 178 149 188 180 167 1012 102 1114 21 27
48 Boström Lars Strike-10, Tammisaari C 133 143 143 147 193 151 910 198 1108 16 23
49 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 148 169 158 158 146 190 969 138 1107 19 22
50 Wall Birgitta FP, Tammisaari D 114 159 160 155 141 131 860 234 1094 7 27
51 Uusikylä Markus Strike-10, Tammisaari C 113 170 147 147 199 143 919 174 1093 15 23
52 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 145 139 164 156 157 152 913 180 1093 12 29
53 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 138 166 142 170 111 144 871 216 1087 9 26
54 Böckerman Ida PiLa, Hanko D 125 144 157 124 147 144 841 234 1075 12 22
55 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 213 176 167 159 126 193 1034 36 1070 21 27
56 Lindberg Lars-Gunnar KalKe-70, Lohja B 141 159 143 172 172 194 981 78 1059 14 32
57 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 131 140 163 138 118 135 825 234 1059 8 23
58 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 131 133 190 120 138 128 840 192 1032 9 22
59 Paasonen Robert HAX, Hanko D 119 116 117 151 142 152 797 234 1031 8 23
60 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 151 140 146 125 104 129 795 234 1029 5 27
61 Kanniainen Raimo KalKe-70, Lohja C 171 144 138 137 103 131 824 198 1022 15 18
62 Santala Petri Destroyers, Hanko D 124 125 130 122 141 130 772 234 1006 5 25
63 Eriksson Anders Strike-10, Tammisaari C 155 149 140 114 134 139 831 174 1005 11 20
64 Kontio Ritva KalKe-70, Lohja B 128 127 135 149 181 161 881 120 1001 13 24
65 Niemi Bo-Krister FP, Tammisaari C 135 117 116 150 173 126 817 174 991 14 23
66 Sander Katrin PiLa, Hanko D 89 112 139 127 143 139 749 234 983 13 19
67 Wiberg Thomas DBS, Tammisaari M 153 170 144 133 154 212 966 0 966 19 23
68 Alanne Johanna KalKe-70, Lohja C 101 96 77 138 101 104 617 234 851 4 12
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 139
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 15.11.2018 19:26 Webmaster