Hangon Keilahalli, Kaatokisa, 20.11.2018-29.12.2018,
tilanne 15.12.2018
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 201 277 192 203 168 256 1297 78 1375 36 22
2 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari A 178 195 264 193 277 193 1300 48 1348 35 22
3 Malmlund Peter HAX, Hanko A 193 192 208 221 242 234 1290 30 1320 39 19
4 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko A 243 192 236 225 172 183 1251 66 1317 34 23
5 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 158 206 256 177 247 183 1227 90 1317 32 21
6 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko A 214 176 177 255 195 230 1247 66 1313 35 23
7 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko M 218 231 215 211 177 206 1258 48 1306 31 25
8 Nylund Kari RBC, Tammisaari B 194 233 142 194 223 212 1198 102 1300 30 20
9 Lindroos Alex RBC, Tammisaari A 226 197 237 195 212 167 1234 54 1288 33 24
10 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko B 141 160 269 179 189 204 1142 144 1286 27 25
11 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko B 181 175 178 183 211 182 1110 168 1278 21 33
12 Ekebom Göran HAX, Hanko B 160 191 189 189 189 225 1143 126 1269 23 32
 
13 Tolvanen Ilmari Ha-Hy, Hanko C 184 178 189 151 155 226 1083 186 1269 29 18
14 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 149 195 215 177 220 175 1131 126 1257 26 26
15 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 192 155 170 180 190 178 1065 186 1251 24 22
16 Määttä Mikko Destroyers, Hanko A 151 217 172 222 203 213 1178 54 1232 32 21
17 Westerling Hannu FP, Tammisaari C 169 194 213 165 168 156 1065 162 1227 27 22
18 Holmström Guy HAX, Hanko C 164 158 168 163 174 193 1020 192 1212 20 30
19 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko A 169 234 214 178 187 180 1162 48 1210 27 29
20 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 176 175 191 153 189 139 1023 186 1209 19 25
21 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 162 161 166 159 168 182 998 210 1208 16 29
22 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 172 170 204 165 174 167 1052 150 1202 21 28
23 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari C 186 158 188 201 136 158 1027 174 1201 17 27
24 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 175 154 179 188 151 164 1011 186 1197 15 32
25 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko B 179 237 189 147 155 181 1088 108 1196 20 33
26 Mannström Peter FP, Tammisaari B 189 189 170 170 203 153 1074 120 1194 16 35
27 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 139 207 173 182 134 184 1019 174 1193 20 24
28 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 151 155 164 210 206 198 1084 108 1192 21 29
29 Berglund Bjarne DBS, Tammisaari C 181 134 180 143 210 179 1027 162 1189 15 33
30 Nyman Anders HAX, Hanko C 201 146 191 163 177 141 1019 168 1187 23 21
31 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 166 167 165 184 177 188 1047 132 1179 17 33
32 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 153 159 167 149 157 174 959 216 1175 13 31
33 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 169 151 172 186 143 198 1019 150 1169 14 32
34 Berg Toni FP, Tammisaari B 191 159 196 211 171 172 1100 66 1166 33 17
35 Merivirta Peter RBC, Tammisaari B 180 191 168 174 180 157 1050 114 1164 25 23
36 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 183 116 152 151 168 191 961 192 1153 16 25
37 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko D 137 183 150 139 183 124 916 234 1150 19 18
38 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 137 120 141 166 202 179 945 204 1149 14 28
39 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 165 136 149 163 155 156 924 222 1146 8 33
40 Wiberg Martin DBS, Tammisaari A 154 166 207 160 214 191 1092 48 1140 24 29
41 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 158 147 147 161 184 151 948 192 1140 13 30
42 Nikulin Voitto FP, Tammisaari C 160 139 193 151 123 192 958 168 1126 19 18
43 Wickström Michael DBS, Tammisaari C 157 155 167 160 145 131 915 210 1125 11 31
44 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 156 143 122 164 172 134 891 234 1125 11 26
45 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 144 178 167 147 147 145 928 192 1120 14 29
46 Lundström Stefan Strike-10, Tammisaari D 124 110 168 191 156 134 883 234 1117 16 19
47 Friman Stefan RBC, Tammisaari A 147 181 177 232 157 167 1061 54 1115 23 25
48 Lindstedt Alexander SQB Bowlers, Seinäjoki B 181 144 171 160 183 125 964 150 1114 22 21
49 Albertsson Sven Strike-10, Tammisaari C 145 184 131 128 127 144 859 234 1093 18 18
50 Laine Urpo Destroyers, Hanko C 128 136 140 143 130 195 872 216 1088 15 19
51 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 145 137 117 172 106 174 851 234 1085 11 24
52 Pajunen Jens RBC, Tammisaari B 161 141 144 192 187 181 1006 78 1084 22 20
53 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 137 137 154 130 156 127 841 234 1075 14 16
54 Granberg Roland FP, Tammisaari B 133 173 146 162 160 149 923 126 1049 13 28
55 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 121 119 149 124 155 147 815 234 1049 11 23
56 Ljunggren Patrik Strike-10, Tammisaari C 182 128 156 143 125 114 848 162 1010 10 22
57 Heinström Anders DBS, Tammisaari D 111 149 115 127 109 127 738 234 972 6 20
58 Ekholm-Wickström Tua SB, Parainen D 136 138 87 123 134 159 777 126 903 12 15
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 107
© Viking Bowling & Supply 1987-2018 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 15.12.2018 15:16 Webmaster