Hangon Keilahalli, Kaatajat, 17.12.2020-23.01.2021
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Enberg Kurt-Olof Kaatajat, Hanko B 223 212 193 255 215 245 1343 78 1421 41 20
2 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 198 210 201 221 199 243 1272 108 1380 37 18
3 Salin Sami RäMe, Lohja M 210 194 278 279 206 208 1375 0 1375 46 15
4 Juselius Matti RäMe, Lohja M 228 225 200 268 225 217 1363 6 1369 46 15
5 Rönnblad Ivar RBC, Tammisaari B 179 200 222 209 205 205 1220 138 1358 34 20
6 Boström Linus Siniset, Riihimäki M 237 191 199 257 206 257 1347 0 1347 40 21
7 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 235 247 208 227 191 204 1312 30 1342 40 19
8 Bäckman Jim DBS, Tammisaari C 144 279 161 211 191 162 1148 192 1340 30 18
9 Nyman Anders Kaatajat, Hanko B 235 162 163 202 205 219 1186 138 1324 30 27
10 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 178 199 199 202 230 187 1195 108 1303 32 21
11 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 182 202 189 188 179 211 1151 150 1301 26 27
12 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 153 169 214 184 163 200 1083 210 1293 19 33
13 Björkqvist Alexander RBC, Tammisaari B 182 211 184 179 172 253 1181 108 1289 32 23
14 Lindgren William DBS, Tammisaari C 169 189 185 235 167 170 1115 174 1289 26 25
15 Nieminen Esa RäMe, Lohja C 206 176 169 199 210 172 1132 156 1288 27 24
16 Holmström Guy Kaatajat, Hanko C 177 191 179 188 162 192 1089 198 1287 19 32
17 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko B 175 166 205 243 225 181 1195 90 1285 29 26
18 Mannström Peter FP, Tammisaari B 193 208 190 210 158 202 1161 108 1269 31 23
19 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 172 160 137 207 212 200 1088 180 1268 21 31
20 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko C 181 245 156 161 183 186 1112 150 1262 25 26
21 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 196 174 134 220 135 168 1027 234 1261 28 13
22 Nyberg Erik Destroyers, Hanko C 204 161 183 169 132 186 1035 222 1257 19 23
23 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 184 165 149 156 179 190 1023 234 1257 17 30
24 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 165 165 159 223 196 139 1047 204 1251 19 28
25 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 172 146 179 222 157 176 1052 198 1250 14 35
26 Ekebom Göran Kaatajat, Hanko C 179 174 194 172 176 200 1095 150 1245 18 34
27 Westerling Hannu FP, Tammisaari B 188 224 123 188 195 172 1090 150 1240 22 25
28 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 159 167 170 178 160 167 1001 234 1235 19 28
29 Bredenberg Patrik Strike-10, Tammisaari C 141 224 156 148 199 204 1072 162 1234 29 19
30 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 175 190 139 170 213 161 1048 186 1234 22 26
31 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 215 171 194 209 190 194 1173 42 1215 34 18
32 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 151 151 153 186 170 174 985 228 1213 18 25
33 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 150 156 204 204 138 141 993 210 1203 19 25
34 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 159 144 190 150 181 154 978 222 1200 19 22
35 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 167 157 167 164 173 165 993 204 1197 20 25
36 Kiuru Emil RBC, Tammisaari B 194 187 188 198 188 174 1129 66 1195 33 17
37 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 161 148 171 182 158 170 990 204 1194 15 31
38 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko C 196 172 151 204 149 167 1039 150 1189 24 20
39 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 166 179 193 212 148 170 1068 120 1188 21 27
40 Friman Stefan RBC, Tammisaari B 162 197 224 189 172 159 1103 84 1187 29 19
41 Eriksson Anders Strike-10, Tammisaari C 189 184 126 155 173 198 1025 162 1187 21 25
42 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 151 175 190 189 183 159 1047 132 1179 11 40
43 Kuparinen Kari RäMe, Lohja B 155 136 187 214 193 227 1112 66 1178 28 25
44 Granberg Roland FP, Tammisaari B 159 200 197 201 128 150 1035 138 1173 23 18
45 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 181 117 191 170 196 122 977 174 1151 16 26
46 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 156 147 155 165 114 176 913 234 1147 16 23
47 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 203 148 185 130 144 172 982 162 1144 21 21
48 Bäckman Liam DBS, Tammisaari D 148 146 130 132 172 180 908 234 1142 21 17
49 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko B 176 192 189 178 172 157 1064 66 1130 24 29
50 Määttä Santeri Patteri, Helsinki B 189 145 141 178 177 210 1040 90 1130 25 21
51 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 109 148 160 175 126 139 857 234 1091 8 26
52 Welander Simon Destroyers, Hanko D 128 138 144 146 146 147 849 234 1083 9 25
53 Santala Petri Destroyers, Hanko D 153 142 113 106 157 120 791 234 1025 10 20
54 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 151 115 147 108 134 124 779 234 1013 7 21
55 Lehtonen Aino PiLa, Hanko D 144 108 140 127 91 124 734 234 968 11 16
56 Kainulainen Maija-Liisa PiLa, Hanko D 133 89 108 87 107 138 662 234 896 6 16
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 128
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2021 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 23.01.2021 14:40 Webmaster