Hangon Keilahalli, Destroyers, 28.01.2021-06.03.2021
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Boström Linus Siniset, Riihimäki M 243 220 267 248 180 275 1433 0 1433 48 10
2 Juselius Matti RäMe, Lohja M 223 278 232 289 217 192 1431 0 1431 48 13
3 Luosujärvi Risto Destroyers, Hanko B 228 267 203 212 205 219 1334 72 1406 43 21
4 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko B 223 196 212 247 215 195 1288 96 1384 33 31
5 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 199 191 227 202 224 221 1264 102 1366 36 25
6 Salin Sami RäMe, Lohja M 241 300 171 236 204 213 1365 0 1365 47 13
7 Ruuska Helka PiLa, Hanko C 230 181 188 207 187 180 1173 180 1353 23 33
8 Hyrkkö Eemil RäMe, Lohja B 180 232 234 191 196 225 1258 78 1336 36 19
9 Katajisto Harri Bad Boys, Lohja B 195 227 202 187 258 203 1272 60 1332 39 20
10 Ekebom Göran Kaatajat, Hanko C 202 219 192 178 192 194 1177 150 1327 27 27
11 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 134 205 203 182 170 191 1085 222 1307 26 20
12 Enberg Kurt-Olof Kaatajat, Hanko B 193 234 225 209 172 213 1246 60 1306 32 30
13 Hortelin Kristian FP, Tammisaari A 206 230 201 205 193 187 1222 66 1288 34 26
14 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 214 178 201 192 189 194 1168 120 1288 30 26
15 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 173 169 191 230 193 160 1116 168 1284 27 26
16 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 166 191 165 213 182 179 1096 186 1282 21 30
17 Holappa Heikki RBC, Tammisaari C 178 173 223 134 230 199 1137 144 1281 26 26
18 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 185 152 221 213 215 162 1148 132 1280 29 25
19 Rönnblad Ivar RBC, Tammisaari B 239 193 158 237 168 176 1171 108 1279 29 25
20 Kuronen Jouni Lusa, Lohja B 184 254 179 181 203 157 1158 114 1272 31 18
21 Ranta-aho Raimo Lusa, Lohja C 162 166 208 204 188 199 1127 144 1271 22 31
22 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 163 211 187 165 156 176 1058 210 1268 20 25
23 Nyman Anders Kaatajat, Hanko B 232 204 209 170 168 162 1145 120 1265 26 25
24 Kiuru Emil RBC, Tammisaari B 249 148 223 218 171 188 1197 66 1263 37 17
25 Lindstedt Alexander TuWe, Turku C 188 190 195 181 188 170 1112 150 1262 30 19
26 Mekkid Karim RäMe, Lohja D 157 170 155 190 187 169 1028 234 1262 18 31
27 Hartikka Bertta PiLa, Hanko C 148 176 162 194 191 163 1034 222 1256 19 29
28 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 215 153 151 119 192 189 1019 234 1253 17 27
29 Rautiainen Seppo Ha-Hy, Hanko C 178 179 245 162 166 163 1093 156 1249 27 21
30 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 189 181 212 212 198 164 1156 90 1246 28 27
31 Lindstedt Niclas RBC, Tammisaari B 200 157 180 215 181 227 1160 84 1244 27 27
32 Holmström Guy Kaatajat, Hanko C 168 209 162 186 158 167 1050 192 1242 22 25
33 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 189 164 184 164 157 155 1013 228 1241 19 30
34 Laine Martti X-COM, Lappeenranta D 166 192 195 189 193 173 1108 126 1234 27 24
35 Kaisla Tomi BDT, Keski-Uusimaa C 136 220 181 201 148 209 1095 132 1227 31 17
36 Kiuru Mika RBC, Tammisaari B 177 213 187 153 235 192 1157 66 1223 31 22
37 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 162 143 157 204 142 222 1030 192 1222 19 29
38 Viita Erkki Lusa, Lohja C 182 216 175 125 171 176 1045 174 1219 23 26
39 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 180 194 179 192 146 188 1079 132 1211 21 28
40 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 179 184 175 170 136 193 1037 174 1211 18 31
41 Friman Stefan RBC, Tammisaari B 174 210 189 201 193 159 1126 84 1210 27 29
42 Nieminen Esa RäMe, Lohja C 174 208 185 169 167 187 1090 120 1210 23 29
43 Nyberg Benjamin Destroyers, Hanko D 147 157 202 172 132 163 973 234 1207 25 17
44 Granberg Roland FP, Tammisaari B 147 212 159 168 148 222 1056 150 1206 21 26
45 Nyberg Erik Destroyers, Hanko C 168 152 212 148 133 171 984 216 1200 23 25
46 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 148 141 146 155 183 221 994 204 1198 19 25
47 Kymäläinen Ismo Lusa, Lohja C 149 143 164 149 182 207 994 198 1192 17 27
48 Welander Simon Destroyers, Hanko D 169 137 158 115 204 157 940 234 1174 15 21
49 Paasonen Robert Kaatajat, Hanko D 150 145 191 135 194 124 939 234 1173 17 22
50 Sontag Börje FP, Tammisaari B 177 166 177 214 180 164 1078 90 1168 23 29
51 Leppänen Timo Bad Boys, Lohja C 153 183 158 154 167 207 1022 138 1160 21 23
52 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 188 141 177 136 144 151 937 222 1159 20 17
53 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 165 189 145 167 163 148 977 162 1139 19 25
54 Santala Petri Destroyers, Hanko D 121 151 149 178 169 134 902 234 1136 16 20
55 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 135 187 140 162 133 140 897 234 1131 7 33
56 Saarni Lauri TuUL, Turku B 166 180 135 185 185 199 1050 78 1128 29 20
57 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 143 146 172 144 159 124 888 234 1122 6 32
58 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 153 160 180 158 166 176 993 108 1101 12 34
59 Lehtonen Aino PiLa, Hanko D 87 117 146 122 136 118 726 234 960 8 18
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 117
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2021 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 06.03.2021 15:20 Webmaster