Hangon Keilahalli, Talvikisa, 07.01.2020-15.02.2020
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Määttä Mikko Destroyers, Hanko B 258 202 233 246 191 268 1398 66 1464 43 20
2 Salin Sami RäMe, Lohja M 188 287 257 245 257 211 1445 18 1463 50 14
3 Kilpinen Jani Destroyers, Hanko B 212 235 219 204 203 212 1285 126 1411 37 20
4 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 205 237 197 224 221 242 1326 84 1410 47 16
5 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 215 233 206 207 256 246 1363 24 1387 47 16
6 Mannström Peter FP, Tammisaari B 227 230 215 217 162 200 1251 126 1377 33 22
7 Björkqvist Alexander RBC, Tammisaari B 154 222 211 234 208 217 1246 126 1372 37 17
8 Boström Linus Siniset, Riihimäki M 215 224 194 264 248 223 1368 0 1368 45 16
9 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari B 208 193 235 287 225 147 1295 66 1361 32 24
10 Lindqvist Sebastian DBS, Tammisaari C 179 195 152 247 157 219 1149 210 1359 32 18
11 Kuronen Jouni Lusa, Lohja B 268 243 221 162 182 170 1246 108 1354 36 16
12 Ranta-aho Raimo Lusa, Lohja C 149 186 261 171 208 160 1135 216 1351 27 22
13 Holmström Guy HAX, Hanko C 198 190 171 180 185 201 1125 204 1329 24 33
14 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko C 202 186 173 210 225 175 1171 150 1321 26 27
15 Kuparinen Kari RäMe, Lohja M 178 238 214 227 222 193 1272 48 1320 37 21
16 Hortelin Kristian FP, Tammisaari B 226 203 182 194 212 219 1236 84 1320 36 21
17 Rönnblad Ivar RBC, Tammisaari C 168 170 188 211 205 172 1114 204 1318 32 15
18 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 183 191 202 178 185 179 1118 192 1310 20 36
19 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko B 210 207 225 187 209 201 1239 66 1305 39 18
20 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 173 226 173 239 198 164 1173 132 1305 27 28
21 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 163 184 187 222 170 179 1105 198 1303 19 31
22 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 174 219 208 156 234 200 1191 108 1299 30 24
23 Malmlund Peter HAX, Hanko A 179 193 278 194 215 187 1246 48 1294 35 21
24 Naukkarinen Minna Destroyers, Hanko B 175 222 206 176 187 207 1173 120 1293 31 22
25 Tuomi Tero Destroyers, Hanko B 201 228 257 203 158 171 1218 66 1284 32 21
26 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 177 200 203 178 146 200 1104 180 1284 20 27
27 Löflund Henrik DBS, Tammisaari A 232 203 205 187 186 202 1215 66 1281 35 21
28 Rissanen Anja DBS, Tammisaari C 222 162 177 155 173 213 1102 174 1276 24 26
29 Wiberg Daniel DBS, Tammisaari A 172 178 228 200 221 221 1220 48 1268 35 21
30 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 157 163 162 136 204 229 1051 216 1267 23 25
31 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 215 152 169 187 148 196 1067 198 1265 27 19
32 Nyman Anders HAX, Hanko C 169 124 233 222 212 164 1124 138 1262 28 18
33 Koivunen Vesa RäMe, Lohja C 168 156 195 158 169 200 1046 216 1262 25 23
34 Berg Toni FP, Tammisaari B 205 180 237 236 150 168 1176 78 1254 33 20
35 Lindroos Alex RBC, Tammisaari A 195 212 192 195 194 229 1217 36 1253 39 18
36 Virta Jari RäMe, Lohja C 214 183 161 171 200 167 1096 156 1252 29 19
37 Kilpiö Oili DBS, Tammisaari C 181 158 201 133 178 167 1018 234 1252 15 33
38 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 155 185 167 205 173 161 1046 204 1250 23 26
39 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 190 157 188 177 172 146 1030 204 1234 20 26
40 Saari Hannu Ha-Hy, Hanko C 172 190 196 151 179 126 1014 216 1230 20 26
41 Andersson Carl FSB, Parainen C 148 167 152 150 245 168 1030 198 1228 22 21
42 Holappa Heikki RBC, Tammisaari C 157 211 132 171 198 192 1061 162 1223 21 27
43 Sarkkinen Jorma Lusa, Lohja D 154 214 147 150 139 185 989 234 1223 20 20
44 Boström Lars Strike-10, Tammisaari C 171 204 160 192 126 162 1015 204 1219 22 24
45 Lindgren William DBS, Tammisaari D 153 129 213 152 162 167 976 234 1210 22 18
46 Grönberg Johanna FP, Tammisaari C 193 166 171 182 177 146 1035 174 1209 25 21
47 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 158 190 169 154 155 145 971 234 1205 18 25
48 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 164 162 176 147 145 188 982 222 1204 16 28
49 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 176 213 144 165 135 133 966 234 1200 19 24
50 Sorjonen Erkki Lusa, Lohja C 169 178 142 149 222 165 1025 174 1199 18 29
51 Förström Sven DBS, Tammisaari B 174 127 199 191 218 144 1053 144 1197 23 23
52 Wickström Michael DBS, Tammisaari C 129 198 152 166 170 178 993 204 1197 14 30
53 Aittola Aimo FP, Tammisaari C 179 210 171 146 142 133 981 216 1197 15 29
54 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 138 171 178 168 193 158 1006 186 1192 17 28
55 Lindstedt Alexander TuWe, Turku C 167 206 189 180 168 137 1047 144 1191 24 25
56 Eriksson Anders Strike-10, Tammisaari C 182 147 167 155 130 247 1028 162 1190 17 26
57 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 165 185 142 160 112 185 949 234 1183 19 20
58 Räty Timo Strike-10, Tammisaari C 146 139 148 191 186 149 959 222 1181 17 22
59 Nyholm Kim DBS, Tammisaari B 177 188 230 167 163 175 1100 78 1178 26 25
60 Mäkinen Esa Ha-Hy, Hanko B 223 200 156 153 170 145 1047 120 1167 20 29
61 Kymäläinen Ismo Lusa, Lohja C 119 148 130 173 199 209 978 186 1164 17 24
62 Fiskars Tom Strike-10, Tammisaari C 170 151 157 186 180 156 1000 162 1162 17 28
63 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 142 124 210 162 161 158 957 204 1161 19 25
64 Råberg Sirpa Destroyers, Hanko B 180 176 142 168 199 138 1003 150 1153 12 38
65 Wall Birgitta FP, Tammisaari D 137 163 143 173 135 167 918 234 1152 12 26
66 Hartikka Bertta PiLa, Hanko D 153 153 169 132 137 169 913 234 1147 12 27
67 Westerling Hannu FP, Tammisaari C 159 139 167 199 149 191 1004 138 1142 20 25
68 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 172 190 167 143 161 144 977 162 1139 9 36
69 Björklund Mia RBC, Tammisaari D 158 161 121 183 144 138 905 234 1139 15 22
70 Viita Erkki Lusa, Lohja C 182 137 130 219 146 143 957 180 1137 20 21
71 Hartikka Tauno Ha-Hy, Hanko B 185 179 191 161 126 200 1042 78 1120 28 22
72 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 131 157 153 166 156 192 955 162 1117 15 28
73 Ring Klas-Erik Strike-10, Tammisaari D 151 143 158 152 136 143 883 234 1117 8 31
74 Fager Anna-Liisa RäMe, Lohja C 127 146 125 157 175 147 877 234 1111 10 25
75 Rehn Edgar Strike-10, Tammisaari D 156 149 137 124 171 136 873 234 1107 13 25
76 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 150 129 160 166 116 179 900 204 1104 12 26
77 Berglund Bjarne DBS, Tammisaari C 178 157 167 149 135 155 941 162 1103 17 23
78 Hartikka Jaana PiLa, Hanko C 143 136 124 158 165 134 860 234 1094 8 27
79 Niemi Bo-Krister FP, Tammisaari C 111 164 156 169 147 148 895 198 1093 18 20
80 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 139 120 159 157 119 149 843 234 1077 13 21
81 Santala Petri Destroyers, Hanko D 150 153 172 120 114 127 836 234 1070 12 23
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 156
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 15.02.2020 14:53 Webmaster