Hangon Keilahalli, Maaliskisa, 18.02.2020-28.03.2020,
tilanne 14.03.2020
(klikkaamalla värillistä tulosta saat näkyviin keilaajan pöytäkirjan)
Sij Nimi Seura, Liitto Lk 1 2 3 4 5 6 Tulos Tas Yht. X /
1 Malmlund Peter HAX, Hanko A 236 237 237 268 200 212 1390 42 1432 45 19
2 Rautiainen Anna-Lisa Destroyers, Hanko C 246 187 193 159 222 211 1218 180 1398 26 31
3 Enberg Kurt-Olof HAX, Hanko B 247 190 236 208 216 202 1299 72 1371 34 29
4 Huusko Kalle RäMe, Lohja A 201 257 247 191 235 204 1335 24 1359 42 18
5 Westerling Hannu FP, Tammisaari C 174 190 201 179 248 189 1181 150 1331 35 20
6 Lammi Petri RBC, Tammisaari B 213 215 225 140 214 200 1207 108 1315 39 14
7 Nylund Kari RBC, Tammisaari B 198 198 207 177 194 247 1221 90 1311 33 22
8 Määttä Mikko Destroyers, Hanko B 197 214 214 214 221 169 1229 78 1307 34 25
9 Bäckroos Kurt Ha-Hy, Hanko B 212 171 193 215 181 190 1162 126 1288 31 26
10 Krigsholm Mauri FP, Tammisaari C 203 178 161 190 206 194 1132 150 1282 25 28
11 Enberg Anneli Kaatajat, Hanko C 172 216 164 180 149 180 1061 210 1271 20 30
12 Albertsson Mats FP, Tammisaari B 191 169 204 187 203 194 1148 120 1268 36 17
13 Holmström Guy HAX, Hanko C 188 192 165 155 180 184 1064 204 1268 22 29
14 Hotanen Raija Kaatajat, Hanko C 167 179 202 169 220 181 1118 144 1262 27 23
15 Räsänen Reijo Ha-Hy, Hanko C 172 183 179 178 171 201 1084 174 1258 18 33
16 Seppänen Tuula PiLa, Hanko C 158 202 152 168 207 178 1065 192 1257 14 34
17 Ekebom Göran HAX, Hanko B 208 203 163 193 175 167 1109 138 1247 22 29
18 Artzén Ronny FP, Tammisaari C 141 195 151 155 174 221 1037 204 1241 22 25
19 Rautiainen Kai Destroyers, Hanko B 156 262 197 169 182 183 1149 90 1239 32 18
20 Kaikkonen Orvo RBC, Tammisaari B 227 179 188 190 212 186 1182 48 1230 31 25
21 Lindström Kurt Ha-Hy, Hanko C 201 158 189 148 137 175 1008 216 1224 22 23
22 Lindstedt Alexander TuWe, Turku C 146 171 176 183 171 222 1069 150 1219 27 22
23 Malmlund Svante HAX, Hanko B 217 135 191 184 190 180 1097 120 1217 23 28
24 Niemelä Raili PiLa, Hanko C 170 197 210 135 173 130 1015 192 1207 22 21
25 Björkqvist Alexander RBC, Tammisaari B 185 163 203 203 167 167 1088 114 1202 23 28
26 Rönnblad Ivar RBC, Tammisaari C 224 217 159 154 144 126 1024 174 1198 25 20
27 Kekkonen Merja Kaatajat, Hanko D 169 169 134 155 153 179 959 234 1193 19 23
28 Finnberg Eeva PiLa, Hanko C 160 136 161 143 177 178 955 234 1189 14 31
29 Enholm Susanne Destroyers, Hanko C 154 182 159 174 191 124 984 204 1188 13 30
30 Hartikka Maire PiLa, Hanko C 145 140 181 181 152 173 972 210 1182 18 21
31 Granberg Roland FP, Tammisaari B 171 192 169 160 199 160 1051 126 1177 26 21
32 Nordström Christer Ha-Hy, Hanko B 165 197 166 148 224 153 1053 114 1167 21 28
33 Hämäläinen Pirkko PiLa, Hanko C 171 166 165 170 167 132 971 192 1163 15 29
34 Sundblom Victor FP, Tammisaari C 184 156 204 150 145 160 999 162 1161 28 15
35 Boström Alf Ha-Hy, Hanko C 141 201 153 169 133 150 947 204 1151 20 21
36 Lähteenmäki Helena Kaatajat, Hanko C 157 165 125 145 159 160 911 234 1145 16 26
37 Ek Eila Kaatajat, Hanko C 159 156 136 161 192 126 930 204 1134 17 22
38 Kela Aulis Kaatajat, Hanko D 151 157 134 170 146 122 880 234 1114 14 21
39 Lind Sune Kaatajat, Hanko C 142 164 151 196 140 145 938 162 1100 19 25
40 Laaksonen Aaro Kaatajat, Hanko C 164 155 161 151 132 144 907 162 1069 12 28
41 Santala Petri Destroyers, Hanko D 160 116 117 165 127 111 796 234 1030 7 23
42 Fagerström Lita Kaatajat, Hanko C 135 138 153 134 98 114 772 234 1006 7 21
Kilpailussa suorituksia yhteensä: 78
(c) Viking Bowling & Supply 1987-2020 www: Viking Bowling & Supply Päiv. 14.03.2020 15:06 Webmaster